İÇİNDEKİLER
BETİK YAYIMLATMA - EDE YAYIMCILIK
18859
page-template-default,page,page-id-18859,stockholm-core-2.1.6,select-theme-ver-7.5,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_hidden,menu-animation-underline,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
Title Image

BETİK YAYIMLATMA

Sıkça Sorulan Sorular

YAZDIM, NASIL YAYINLATACAĞIM?

ede-turna

Pazarlama tekniklerinin tüm olanaklarını kullanarak tam da benim istediğim gibiymiş duygusu uyandıran, vaatler içeren pek çok kampanya var.
Dilerseniz bunlardan birini seçebilir ya da bizimle iletişim kurarsınız.
Önceden verilmiş tek sözümüz, süreci  birlikte tasarlayacağımızdır; açık açık ve yüz yüze.

FİYATLAR NASIL BELİRLENİYOR?

ede-turna

Kitap için en temel fiyatlandırma sayfa  ve baskı sayısıdır. İç ve dış tasarım, kapak türü, kağıt cinsi  gibi ek maliyetlerle birlikte toplam tutar oluşur.

EN AZ KAÇ TANE BASILABİLİR?

ede-turna

Kitapların ilk baskılarının olabildiğince az yapılması önerimizdir. Yazarın ve yapıtının bilinirliği arttıkça baskı yinelenebilir ve istenilen sayıda üretilir.

HER KİTABI YAYINLIYOR MUSUNUZ?

ede-turna

Yazılan, emek verilen tüm yapıtlara saygı duyuyoruz. Temelinde Türk töresinin izlerini gördüğümüz sanatsı yapıtları yayınlamayı çok seviyoruz.

NE KADAR TELİF ALACAĞIM?

ede-turna

Yazar haklarının korunması ve emeğinin karşılığını alması temel yaklaşımımızdır. Alışverişin büyüklüğü oranında telif alırsınız.

NEDEN EDE YAYINCILIK?

Ede Yayıncılık ve Ede Kitap, EDE FYRPODT Limited Şirketinin tescilli yayıncılık markalarıdır.

Ankara merkezli EDE FYRPODT Ltd. Şti. yeni fikirlerin tasarımından yapıtın gerçekleşmesine kadar, yaratıcı düşünceyi, somut kültür varlığı haline getiren sürecin her aşamasında, tam ve nitelikli katkıyı temel alan bir anlayışla hizmet sunar.

Televizyon ve radyo yayınları için görüntülü ve sesli yapımların yanı sıra, fotoğraf, resim, heykel ve kitap yayıncılığı gibi yerel ve evrensel kültüre katkı sağlayan sanat üretimlerini, ihtiyaçları kavrayan bir anlayış ve deneyimle alıcılarıyla buluşturur.

Kültürlerarası iletişimi güçlendirmek ve yerel kültürlerin daha geniş kitlelere ulaşması amacıyla sergi, dinleti ve toplantı gibi etkinlikleri düzenler, ticari ve kültürel tanıtım uygulamaları yapar, web sayfası tasarımı gibi sanal ortam ürünleri hazırlar.

Sinema ve sanat yapıtlarının yerel ve uluslararası ticari dağıtımını üstlenir.

BİR ÇAY İÇİMİNDE TÜRKMENİSTAN