İÇİNDEKİLER
BETİK DEĞİNİLERİ ve TANITIMLARI - EDE YAYIMCILIK
Etkileşimi canlı tutmanın yolu, yapıtların tanıtımından geçiyor. Yayınlarımızın yanısıra ilkelerimizle uyuşan betiklerin tanıtımını karşılıksız üstleniyoruz.
ede, kitap, yayıncılık, yayınevi, yayınevleri, ede kitap, ede yayıncılık, ede yayınevi, publishing, publisher
23722
page-template,page-template-blog-masonry,page-template-blog-masonry-php,page,page-id-23722,stockholm-core-2.1.6,select-theme-ver-7.5,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_hidden,menu-animation-underline,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
Title Image

BETİK DEĞİNİLERİ ve TANITIMLARI

Tanıtım... Yorum... Eleştiri...
dilek çınarı

Halk Hikayeleri: Dilek Çınarı

Dilek Çınarı, Şevket Bulut’un dokuz öykü betiğinin üçüncüsü. İlk baskısı 1975 yılında Türk Edebiyatı yayınlarından çıkan yapıtta, on dört ayrı öykü yer alıyor.

NEMAT KELİMBETOV

Kazak Romanı Ümit – Nemat Kelimbetov

...Sıcak bir ağustos günüydü. Şehrin kenarındaki eve bir araba yanaştı. Arabadan inenlerden biri, babasını Meyirgül ablanın evine getiren Arman’dı. Evin önündeki elma bahçesini görür görmez

Ömer Seyfettin Hikayeleri

Pembe İncili Kaftan Öyküsü

Tebriz Sarayı'ndaki serüven, tarihin karanlığına karıştı, sır oldu. Ama eski zengin Muhsin Çelebi; bu kaftan için girdiği borçları verip, çiftliğini, mandırasını, iratlarını rehinden kurtaramadı.

BİR ÇAY İÇİMİNDE TÜRKMENİSTAN