İÇİNDEKİLER
FİYAB İŞLİĞİ 2023 BAŞLIYOR - EDE YAYIMCILIK
ede yayımcılık, kitap (betik), resim (betiz) ve film (sınalga) ana izleklerinde sanat yapıtlarının üretimi, yayımı ve dağıtımı ile ilgili çalışan Ede Fyrpodt Ltd. Şti. kuruluşudur.
ede yayımcılık, ede kitap, ede film
27243
post-template-default,single,single-post,postid-27243,single-format-standard,stockholm-core-2.1.6,select-theme-ver-7.5,ajax_fade,page_not_loaded, vertical_menu_hidden,menu-animation-underline,side_area_uncovered,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
Title Image

FİYAB İŞLİĞİ 2023 BAŞLIYOR

Ön Kayıt Başvuruları Başladı
fiyab

FİYAB İŞLİĞİ 2023 BAŞLIYOR

Bu yıl sekizincisi düzenlenen İşlik için başvurular, 19 ocak 2023 Perşembe, 18.00’a kadar sürecektir.
Başvuru yüz yüze görüşmeleri, 21-22 Ocak 2023 günlerinde Ankara’da yapılacaktır.
Eğitim yeri Ankara’dır ve uygulamalar 23 Ocak 2023 günü başlayacaktır.
Ana eğitimler 18.00-21.00 arasında ve haftada bir gündür.
Uygulama Başvuru başlangıcından itibaren üç ay sürelidir ve devam zorunluluğu vardır.
FİYAB İŞLİĞİ, T. C. Kültür ve Turizm Bakanlığınca desteklenmiştir ve tüm uygulamaları ücretsizdir.

 

Başvuru: www.fiyabisligi.com

fiyab işliği 2023

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığınca desteklenen FİYAB İŞLİĞİ Ankara’da gerçekleştiriliyor.

Etkinlik kapsamında, Senaryo, Kurgu, Görüntü ve Yönetmenlik temelinde verilen eğitimlerle Kısa Film uygulamaları yapılıyor.

FİYAB İŞLİĞİ, yapım ve yayın alanında iyi yetişmiş, donanımlı iletişimci gereksinimini karşılamaya katkı sunmak üzere Film Yapımcıları Meslek Birliğince düzenleniyor.

Her yıl genel duyuru yöntemiyle internet üzerinden alınan başvurular sonrasında kırk kişi işliğe kabul ediliyor.

Zorunlu durumlar dışında onar kişilik dört ayrı kümeyle yüz yüze gerçekleştirilen uygulamalar haftada bir gün 18.00 ve 21.00 saatleri arasında yapılıyor.

FİYAB tarafından belirlenen meslek uzmanlarının, deneyim ve birikimlerinin genç kuşaklara aktarıldığı işlik, uygulama ağırlıklı bir eğitim ve kültür-sanat etkinliği olarak başvuru tarihinden itibaren üç ay sürüyor.

Fikirden filme diye tanımlanabilecek uygulama sürecini başarıyla tamamlayanlara, Fiyab İşliği Katılım Belgesi veriliyor.

Uygulama sürecinde öne çıkan nitelikli çalışmaların kısa film olarak çekilmesinin desteklendiği FİYAB İŞLİĞİ kapsamındaki tüm etkinlikler ÜCRETSİZ olarak gerçekleştiriliyor.

 

fiyab

EDE YAYIMCILIK

bilgi@edekitap.com

Bizler hikaye anlatıcılarıyız. Bu bizim genlerimizde var. Görkemli öykü anlatımı ilgi çeker, yaşam tarzlarını tanıtır ve ortak ruh yaratır. Binlerce yıldır birike gelen öykülerimizi, yaygın iletişim alanları için yeniden tasarlarız. Özüne uygun geliştirir, etkileyenleri göz önünde bulundurarak güncelleriz. Biz, EDE’yiz. Değer üretiriz.

Okur Görüşlerine Açık Sayfa

Yorumlayınız

BİR ÇAY İÇİMİNDE TÜRKMENİSTAN